HAKKIMIZDA

Kimya sektöründe emin adımlarla ilerleyen Purkem Kimya Sanayi, deneyimleri ve geleceğe dönük vizyonist anlayışıyla sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Kimyasal ürünler alanında 2009’dan bu yana faaliyet gösteren şirketimiz Türkiye ve yurt dışı pazarındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve ihtiyaç duyacağınız kimyasal ürünlerin temini konusunda etkin biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Purkem Kimya Sanayi, kimya alanında uzman kadrosu, satış ve pazarlama birimi ve AR-GE ekibiyle müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesini inovatif biçimde geliştirmeyi kendisine birincil hedef belirlemiştir.

Purkem Kimya Sanayi, sektörün dinamiklerini belirleyecek düzeyde dinamik ve yenilikçi bir anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda ana hedefimiz; sektörün öncülüğünü üstlenmektir. Öte yandan, Türkiye’de kimya sanayinin gelişmesine katkı sağlamak birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Purkem Kimya Sanayi, Türkiye’de kimya sektöründe ihtiyaç duyulan hammaddenin temini konusunda firmaların en büyük destekçisi olmayı amaçlar. Söz konusu amacı ise “Türk ekonomisinin gelişmesinde önemli bir payı olan kimya sektörünün daha ileriye taşınmasına katkı sağlamak” şeklinde belirlemiştir.