Kimya Alanında Uzman Ekibimizle Titizlikle Çalışıyoruz

Dünya Çapındaki Kimyasal Ürünler Sektörünü Yakından Takip Ediyoruz!

Uluslararası Sertifikalara Sahip Geniş Ürün Gamı

Kimyasal Ürünler Sektörünün Devleriyle İşbirlikleri

    ÜRÜNLERİMİZ

DİĞER KİMYASALLAR

Alkoller, Ketonlar, Klorlu Solventler, Esterler, Glikoller, Aminler, Tinerler, Epoksi Sistemler dışında, Diaseton Alkol, D.M.F.,İzophorene, 2-Etil Hekzanol, Hint Yağı, Gliserin, StyreneMonomer ve Titan Dioksit gibi kimyasallarda kimya sektörünün önemli üretim maddeleridir.

Bu kimyasallardan bazıları kısaca şöyledir:

Diaseton Alkol:İki aseton molekülünün yoğuşma tepkimesiyle elde edilen; selüloz türevi reçinelerle polyester esaslı boyalarda kullanılan, hem keton hem alkol karakterli çözgendir.

DMF:Dı Metil Formamid (DMF) berrak bir sıvı olup suda çözünür ve zayıf bir amin kokusuna sahiptir. Buharı havadan ağırdır. Yüksek sıcaklıklarda buhar hava ile patlayıcı bir karışım oluşturabilir

Hint Yağı: Hint yağı bitkisinden elde edilen bir kimyasaldır. Deterjan, kozmetik, veteriner ilaçları, poliüretan, yapıştırıcı sektörü gibi alanlarda kullanılan bir maddedir.

2-Etil Hekzanol: Organik Tek bileşenli maddedir.PVC reçine üretiminde kullanılacak plastifiyan üretiminde kullanılır. Ayrıca boya, lak, tekstil kimyasalları, mürekkep, kauçuk, kağıt, yağ ve köpük önleyici ajan olarak kullanılır.

Titan Dioksit:Titanyum dioksit (TiO2) olarak da bilinir.Yeryüzünde doğal olarak bulunan, işlenmiş ve rafine edilmiş mineraldir. Doğal haliyle anataz ve rutil gibi farklı dökme kristal biçiminde bulunur ancak işleme sırasında çok ince toz haline getirilir.

Diğer Kimyasallar Alt Kategorileri

Di Aseton Alkol

Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız
D.M.F. Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız

İzophorene

Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız

2 – Etil Heğzanol

Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız

Hint Yağı

Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız

Gliserin

Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız

Styrene Monomer

Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız

Titan Dioksit

Ürün Ayrıntıları İçin Tıklayınız